Telefon  +48 572 203 205

Telefon  +48 459 359 166

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis bram przemysłowych

Serwis marki Hormann w firmie Bramotechnika to naprawa, konserwacja i wymiana części do bram przemysłowych. Ponadto, serwis zajmuje się instalacją i modernizacją bram i drzwi Hormann, a także dostarcza oryginalne części zamienne do produktów tej marki.

Potrzebujesz serwisu lub naprawy bramy przemysłowej? Skontaktuj się!

Serwis bram przemysłowych 24h na terenie całego Śląska!

Numer tel.: 459 359 166

 

certyfikowany serwis bram przemysłowych Hormann

 

Oferujemy Państwu:

Montaże

Ikona montażu

Montaż bram przemysłowych marki Hormann.

Serwis

Ikona serwisu

Szybki serwis bram przemysłowych na terenie Śląska.

Konserwacja

Ikona konserwacji

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz bieżąca konserwacja bram przemysłowych.

Akcesoria

Ikona akcesoria

Akcesoria do bram przemysłowych oraz konfiguracja nowoczesnych systemów do bram Hormann.

Dlaczego my?

Dzięki specjalistycznemu szkoleniu i doświadczeniu, technicy serwisu bram przemysłowych w Bramotechnice są w stanie szybko i skutecznie diagnozować i naprawiać wszelkie problemy związane z bramami i drzwiami tej marki. Zapewniają regularne przeglądy i konserwacje, które pomagają utrzymać bramy przemysłowe w dobrym stanie i przedłużyć ich żywotność.

 

Serwis bram przemysłowych nawet w 24h na terenie Śląska

Największym atutem serwisu bram przemysłowych w firmie Bramotechnika jest to, że serwis produktów Hormann działa przez 24 godziny na dobę na terenie Śląska (przede wszystkim Tychów i Katowic oraz w obrębie 100 km od siedziby firmy). Wykwalifikowana kadra diagnozuje i likwiduje wszelkie usterki bądź awarie. Czas naprawy jest uzależniony od rodzaju awarii i dostępności części, ale firma dokłada wszelkich starań, aby nie trwał on dłużej niż 24 godziny. Jeżeli brakuje jakiejś części, to pracownicy niezwłocznie ją zamawiają i uzgadniają z klientem możliwie najszybszy termin naprawy. Dzięki tym wszystkim działaniom urządzenia oferowane przez firmę działają bezawaryjnie przez długi czas, a jeżeli pojawi się usterka lub awaria, to jest naprawiana w bardzo krótkim czasie.

 

Rodzaje naprawianych i serwisowanych bram

Firma Bramotechnika posiada w swoje ofercie bardzo wiele różnorodnych bram. Podobnie jest z serwisem i naprawianiem ewentualnych usterek. Bramy serwisowane i naprawiane przez firmę to:

 • bramy przemysłowe,
 • bramy garażowe,
 • bramy do hal sportowych,
 • bramy szybkobieżne,
 • bramy do garaży zbiorczych,
 • bramy i kraty rolowane,
 • bramy przeciwpożarowe,
 • bramy wahadłowe,
 • bramy wjazdowe,
 • bramy przesuwne,
 • przemysłowe bramy segmentowe,
 • bramy skrzydłowe,
 • bramy uchylne.

Oprócz tego w ofercie firmy znajduje się też serwis i naprawa ramp oraz doków przeładunkowych, czy systemów kontroli wjazdów. Wszystkie usługi są wykonywane na podstawie określonej umowy, która gwarantuje usługi serwisowe przynajmniej raz na trzy miesiące. Usługi serwisowe dotyczą nie tylko samych bram, ale też ich napędów oraz sprężyn. 

 

Serwis i naprawa bram w firmie Bramotechnika

Usługi dzielone są na serwis gwarancyjny, pogwarancyjny, bieżącą konserwację oraz naprawę awarii i usterek.

 • Serwis gwarancyjny bram przemysłowych Hormann obejmuje naprawę lub wymianę części, które uległy awarii w okresie objętym gwarancją producenta. Gwarancja ta zazwyczaj obejmuje okres od kilku miesięcy do kilku lat, w zależności od rodzaju bram i warunków sprzedaży.
 • Serwis pogwarancyjny obejmuje naprawę lub wymianę części po upływie okresu gwarancji. W ramach serwisu pogwarancyjnego technicy przeprowadzają dokładne badania bram i drzwi, aby zdiagnozować problemy i określić, jakie części wymagają naprawy lub wymiany.
 • Bieżąca konserwacja to regularne przeglądy bram przemysłowych Hormann, które mają na celu zapewnienie ich bezpiecznego i efektywnego działania przez cały okres użytkowania. Konserwacja ta obejmuje czyszczenie, smarowanie i regulowanie mechanizmów bramowych oraz wymianę części, które uległy zużyciu.
 • Naprawa awarii i usterek to usługi, które są świadczone w przypadku wystąpienia problemów z bramami i drzwiami przemysłowymi Hormann. Technicy serwisu przeprowadzają dokładne badania, aby zidentyfikować źródło problemu i zaproponować odpowiednie rozwiązania. W przypadku konieczności wymiany części, technicy używają oryginalne części zamienne Hormann, aby zapewnić wysoką jakość i niezawodność naprawy.

Wszystkie powyższe usługi są świadczone przez firmę Bramotechnika, która posiada doświadczenie i odpowiednio przeszkolonych przez producenta Hormann serwisantów. Dzięki temu można mieć pewność, że bramy przemysłowe Hormann będą działały bezpiecznie i skutecznie przez wiele lat.

 

Zapraszamy do kontaktu z serwisem!

W przypadku jakichkolwiek problemów z bramami przemysłowymi Hormann, warto skontaktować się z serwisem Bramotechniki, aby uzyskać profesjonalną i kompleksową pomoc w ich naprawie i konserwacji.

 

Bramotechnika – serwis bram przemysłowych, któremu możesz zaufać

Firma Bramotechnika działa na rynku od 1991 roku. Przez te wszystkie lata firma wyspecjalizowała się w sprzedaży i serwisie bram garażowych i przemysłowych, drzwi, okien rolet oraz napędów. Bramotechnika współpracuje z doświadczonym i sprawdzonym producentem bram garażowych, przemysłowych i drzwi Hormann, który słynie z dostarczania produktów najwyższej jakości. Dzięki temu Bramotechnika oferuje kompletne rozwiązania, co sprawia, iż klient otrzymuje optymalny produkt, skrojony na miarę jego potrzeb. Firma działa na terenie całego Śląska i okolic.

 

Bramy przemysłowe – jakość marki Hormann

Hormann to niemiecka firma produkująca drzwi, bramy garażowe oraz bramy przemysłowe. Jest wiodącym producentem drzwi i bram na świecie, a jej produkty odznaczają się wysoką jakością, funkcjonalnością i bezpieczeństwem.